Osztályaink

 

1.a osztály
Őri Sándorné
Bognár Lászlóné

  1. Bolla Liliána Hanna
  2. Burghardt Liliána
  3. Farkas Fanni
  4. Feigl Tamás
  5. Gereny Flórián Dávid
  6. Gyertyánági Borostyán
  7. Hajdú Rita
  8. Harcsa Luca
  9. Jankovics Marcell
  10. Kovács Olivér
  11. Mile Annabella
  12. Nacsa Barnabás Ferenc
  13. Rafael Orsolya Zsuzsanna
  14. Sernek Liliána
  15. Szabó Izabella
  16. Szép Levente
  17. Szili László
  18. Taba Jázmin
  19. Ziegler Márton
1.b osztály
Balázs Margit
Marton Zsuzsanna

  1. Balatoni Virág
  2. Bazsó Áron László
  3. Bogdán Roland
  4. Borsos Hanga Virág
  5. Dervalics Zalán
  6. Dobronyi Amina
  7. Havasi Bence Aurél
  8. Kocsis Bíborka
  9. Korcsmáros Alexandra
  10. Kundár-Varga Hanna
  11. Lin Ziyang
  12. Molnár Dávid
  13. Papp Melitta
  14. Szita Dominik
  15. Szóládi Zoja
  16. Tibolt Alexandra
  17. Tóth Emese Csilla
2.a osztály
Kiss Gabriella
Papp-Horváth Aliz

  1. Bakos-Mátravölgyi Alexandra
  2. Balogh Hanna
  3. Biró Hunor
  4. Borda Ábel
  5. Etelvári Milán
  6. Horváth Vivien Izabella
  7. Keller Patrik
  8. Kovács Adrián
  9. Kovács Rikárdó
  10. Lang Hilka
  11. Mozsolics Marcell
  12. Mucsi Lili
  13. Nagy Bernadett Ilona
  14. Nagy Villő Zselyke
  15. Oparnicza Zoárd
  16. Orbán Noémi
  17. Pécsi Panna
  18. Szabó Jázmin
  19. Tibolt Attila László
  20. Tugya Hanna
2.b osztály
Horváthné Zubor Andrea
Hegedüs Barnabásné

  1. Baka Amanda
  2. Balázs Dominika
  3. Balogh Alexander István
  4. Decsi Diána Anita
  5. Hollender Máté
  6. Horváth Dóra
  7. Ignácz Krisztofer
  8. Kámán Beatrix
  9. Kanizsai Enikő Sára
  10. Kovács Viktória
  11. Orsós Jázmin Regina
  12. Peterdi Benett
  13. Sütő Rita Napsugár
  14. Szarka Sándor
  15. Szigeti Dániel
  16. Török Petra
  17. Vincze Szimonetta
  18. Zábrádi Robin Péter
3.a osztály
Pálfi Lászlóné
Tamásné Aranyos Diána

  1. Fehér Vanda Ramóna
  2. Gaál Balázs Benjámin
  3. Haraszti Estilla
  4. Hatvani Szilárd Krisztofer
  5. Imre Dániel
  6. Karczagi Csenge
  7. Kovács Laura
  8. Körmendi Bianka
  9. Majoros Emese Réka
  10. Mércz Sámuel
  11. Molnár Zoé Kamilla
  12. Pápai Olivér
  13. Perényi Barnabás
  14. Polgár Zsolt
  15. Senkó Benita
  16. Simon Dominik
  17. Simon Dóra Sára
  18. Szever Alex Attila
  19. Zsigmond Gábor
3.b osztály
Molnárné Vámos Gyöngyi
Horváth Tiborné

  1. Bogyay Ádám (MT)
  2. Horváth Brendon Márió
  3. Horváth Elizabet
  4. Jankovics Dalma
  5. Kodela Máté
  6. Májkel Nóra
  7. Magyar Dávid Zoltán
  8. Márton Zalán
  9. Mismás Melissza
  10. Nagy Dávid
  11. Pókecz István Márk
  12. Skoda Zora
  13. Sütő Gergő Sólyom
  14. Sziva Patrik
  15. Tálos Dóra
  16. Tóth Réka Anikó
  17. Varga Bálint
  18. Vincze Kevin
4.a osztály
Szatmári László
Jakab Andrea

  1. Bodnár Benjámin
  2. Borbély Amadei Alan
  3. Ferencz Kristóf
  4. Gaál Jázmin Mónika
  5. Gebel Patrik
  6. Gebel Tamás
  7. Godinek Boglárka
  8. Halász Bianka
  9. Herczeg Szimonetta
  10. Horváth Lara
  11. Horváth Zoé Luca
  12. Horváth Zsombor
  13. Kiss Bence Dominik
  14. Kovács Dávid
  15. Lenkovics Dávid György (MT)
  16. Lukács Alexa
  17. Mészáros Márk
  18. Orsola Dominik
  19. Polgár Bence Zsolt
  20. Sárecz Boglárka
  21. Szekeres Balázs
  22. Szigeti Márk
  23. Virovecz Leila Anna
4.b osztály
Mercigány Róbertné
Szabó Ágnes

  1. Csór Janka
  2. Csór Jázmin
  3. Csuka Gergely
  4. Dara Réka
  5. Etelvári Noel
  6. Hornyák Kristóf
  7. Horváth Roland
  8. Imrei Boglárka
  9. Jankovics Jázmin
  10. Kovács Dominik
  11. Kovács Linda
  12. Kővágó Vince
  13. Kuzler Lili
  14. Rába Tamás
  15. Schall Luca
  16. Tóth Marcell Dániel
  17. Varga Flóra Ramóna
  18. Varga Patrik
  19. Végh Lili
  20. Verasztó Gergő
  21. Vitári Martin
5.a osztály
Sneff Ferenc

  1. Baka Milán
  2. Biró Dávid
  3. Cserfő Zita
  4. Fenyvesi Norbert
  5. Foricsek Dániel
  6. Francsics Noémi
  7. Gelencsér Lilla
  8. Gyertyánági Boróka
  9. Horváth Péter László
  10. Horváth Szaffi Karina
  11. Joó Alex Attila
  12. Kruppai Krisztián
  13. Makó Milán
  14. Mózsi Boglárka
  15. Orsós Bence
  16. Pálosi Boglárka
  17. Pápai Rebeka
  18. Perényi Tamás
  19. Smolcz Zsombor
  20. Strausz Evelin
  21. Szólák Ádám
  22. Tóth Barnabás
  23. Tömöry Alexandra Anna
  24. Török Boglárka
  25. Tugya Levente
  26. Zámbó Mihály Péter

 

5.b osztály
Fábián Andrásné

  1. Baksai Gábor Milán
  2. Berényi Gertrúd Vivien
  3. Bódis Zétény
  4. Budai Ramóna
  5. Csavari Linett
  6. Csizmazia Cintia
  7. Fazekas Cintia Kinga
  8. Flinger Alexa Sára
  9. Gebel Sebastian Thomas
  10. Halász Jázmin
  11. Harkány Szimonetta
  12. Hatvani Dzsesszika Mercédesz
  13. Horváth Kevin
  14. Horváth Rozina Anna
  15. Jankovics Vanda
  16. Joó Martin
  17. Kánnár Dávid
  18. Matolcsi József
  19. Nagy Zsombor
  20. Németh Zsófia
  21. Őri Letícia Amanda
  22. Papp Ramóna Tímea
  23. Péter Eszter
  24. Pimmer Nikolett
  25. Simon Barnabás
  26. Szabadi Jázmin
  27. Varga Virág
  28. Zábó Kevin Zsolt
6.a osztály
Sillóné Varga Gyöngyi

  1. Andrics Bence
  2. Geiger Boldizsár
  3. Haraszti Édua
  4. Horváth Katalin
  5. Komárovics Hanna
  6. Kovács Vilmos
  7. Nagy Dávid
  8. Nagy Luca Eszter
  9. Nagy Zsombor
  10. Németh Beatrix Éva
  11. Pirbus Domonkos
  12. Polacsek Sára
  13. Pölcz Máté Ákos
  14. Sinkovics Kristóf László
  15. Strausz Martin Krisztofer
  16. Szabó Barnabás
  17. Szántó Dominik
  18. Szmodics Marcell
  19. Várhelyi Lili
  20. Velner Lili
  21. Virovecz Ádám
6.b osztály
Valgut Anita

  1. Bogdán Georgina
  2. Cseke Nóra
  3. Farkas Gábor
  4. Halász Kinga
  5. Hegedüs Barnabás
  6. Horváth Dorina
  7. Kertész Ferenc
  8. Kovácsics Áron
  9. Landek Barnabás
  10. Losonczi István
  11. Molnár Dominik Patrik
  12. Németh Martin Zsolt
  13. Novák Balázs Mátyás
  14. Orsós Izabella
  15. Orsós Rebeka
  16. Rácz Alexandra
  17. Takács Péter
  18. Tóth István Csaba
  19. Tóth Kleon
  20. Tóth Márton Ferenc
  21. Vígh Martin
  22. Virovecz Martin Róbert
7.a osztály
Pátkai Eszter

  1. Andor Szabolcs
  2. Baksai Bernadett Zsanett
  3. Budai Bence
  4. Erdei Hiraria Leila
  5. Fábos Jenő
  6. Fenyvesi Krisztián
  7. Gerencsér Máté
  8. Horváth Anikó Liliána
  9. Horváth Kornél Dávid
  10. Horváth Réka Mónika
  11. Imre Marcell
  12. Imrei Nóra
  13. Koroncz Milán (MT)
  14. Miszlai Janka Panna
  15. Pálosi Viktória
  16. Pulger Péter
  17. Szijj Sebestyén
  18. Szmerk Lara Anna
  19. Talpas Cintia
  20. Tokai Boldizsár
  21. Tóth József Barnabás
  22. Tóth Viktória Cintia
  23. Tóth Zoltán Valentin
  24. Varga Vanda
7.b osztály
Molnár Judit

  1. Bányai Blanka
  2. Bódis Lili
  3. Büki Dorina
  4. Csesztregi Jázmin Virág
  5. Dömötör Dorina
  6. Dömötör Kíra Erika
  7. Dömötör Patrik Erik
  8. Gaál Regina
  9. Godinek Katica
  10. Horváth Anna
  11. Horváth Laura
  12. Kovács Benjamin Zsolt
  13. Kovács Gergő
  14. Lendvai Vanda Virág
  15. Magyar Dániel
  16. Németh Olivér
  17. Szabó Áron Zoltán
  18. Szentes Cintia
  19. Szmodics Zétény
  20. Szóládi Zsófia
  21. Tálos Olivér
  22. Tóth Laura
  23. Varga Hanna
8.a osztály
Koószné Hajdú Klára

  1. Baka Kristóf
  2. Bukta Attila Patrik
  3. Csizmadia Kíra Brigitta
  4. Csór Vanessza Réka
  5. Gerencsér Dorina Virág
  6. Hohl Bálint György
  7. Horváth Vivien
  8. Hörcsöki Alíz
  9. Kiss Anett Vivien
  10. Klepács Balázs Ruben
  11. Lekszikov Napsugár Tímea
  12. Mutter Marcell
  13. Papp Ferenc Tivadar
  14. Pulai Kristóf
  15. Ratkóczy Tamás
  16. Ratkóczy Zoltán
  17. Szalai Bence Ákos
  18. Takács Zoé Brigitta
  19. Tibolt Brigitta
  20. Tóth Enikő Virág
  21. Zsiga Balázs
8.b osztály
Kiss Katalin

  1. Budai Alexandra
  2. Csordás Lili Csillag
  3. Győri Alexandra
  4. Horváth Brigitta
  5. Horváth Rebeka
  6. Hóbor Dominik Ferenc
  7. Karczagi Máté
  8. Kiss-Hegybíró Ádám
  9. Koósz Márk Atilla
  10. Kovács Petra
  11. Lengyel Eszter Szófia
  12. Matasics Péter
  13. Mercz Lilla
  14. Sajtos Kristóf
  15. Seláf Panna
  16. Sólyom Bence
  17. Szabó Bianka
  18. Szőke Krisztián
  19. Vajdai Marcell
  20. Varga Bence
  21. Varga Viktor Benedek
  22. Végh Ferenc
  23. Zámbó Lili Sára