Leendő elsősöknek

Beiratkozás 2018/2019. tanév

2018. április 12. (csütörtök) 8,00 és 19,00 óra között
2018. április 13. (péntek) 8,00 és 19,00 óra között

A beiratkozáshoz az alábbi dokumentumok szükségesek:

• a gyermek személyazonosítására alkalmas, a gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolvány (lakcímkártya)
  • az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolás
    Az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolás lehet:

• óvodai szakvélemény,
    • nevelési tanácsadás keretében végzett iskolaérettségi szakértői vélemény,
    • sajátos nevelési igényű gyermekek esetében a Szakértői Bizottság szakértői véleménye
  • tartózkodási hely (állandó bejelentett lakcím hiányában) igazolása
    a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező nem magyar állampolgár esetén:

• regisztrációs igazolás (határozatlan ideig érvényes), vagy
    • tartózkodási kártya (maximum 5 éves érvényességi idővel), vagy
    • állandó tartózkodási kártya (10 éves érvényességi idővel, amelyet a BÁH tízévente a feltételek vizsgálata nélkül megújít; EGT-állampolgárok részére határozatlan ideig érvényes)
  • nyilatkozat életvitelszerű lakcímről
  • nyilatkozat a közös szülői felügyeleti jog gyakorlására (a Polgári Törvénykönyvről szóló 2013. évi V. törvény XVIII. fejezet – A szülői felügyelet gyakorlása – előírásai az irányadók)

A tanköteles korba lépő gyerekek, ha tankötelezettségüket külföldön teljesítik, az illetékes járási hivatalnak kötelesek bejelenteni.

KÖTELEZŐ FELVEVŐ KÖRZET – 2018/2019. tanév

Kőrösi Csoma Sándor – Péterfy Sándor Általános Iskola
OM azonosító: 037498

68. sz. őrház, Ádám u., Akós út, Alapy Gáspár u., Almafa u., Árok u., Attila u., Bagolai sor, Bakónaki u., Balatoni u., Barackfa u., Barbalits Lajos u., Bartók Béla u., Bíbic út, Búzavirág u., Cseke Ferenc u., Csokonai u., Csónakház sétány, Dongás u., Édenkert u. Egres út, Életfa út, Eperfa út, Éva út, Farkas Ferenc u., Fácános út, Fecske út, Foglyos út, Fügefa út, Fülemüle út, Fürjes út, Gém út, Gerle út, Hadi u., Hébér u., Honvéd u., Ibolya u., Irtás u., Jázmin park, Kaán Károly u., Kakukk út, Kápolnás u., Kerekalja u., Keresztfái u., Kilátó u., Kisbagolai hegy, Kisbagolai u., Kisberki u., Kis Éden u., Kishegyi út, Kodály Zoltán u., Kökény út, Körtefa út, Krátky István u., Kútvölgyi u., Laktanya u., Levente u., Liszt Ferenc u., Lopótök u., Madách Imre u., Málnás út, Mandulás út, Mária u., Menyét út, Mező Ferenc tér, Mező Ferenc u., Mókus út, Muskátli u., Nyest út, Őrház u., Pipacs u., Platán sor, Postakert, Présház u., Ribiszke út, Rózsa u., Sánci u., Sün út, Semmelweis Ignác u., Szalonka út, Szamócás út, Szedres út, Szekeres József u., Szent Donát út, Szilvafa út, Szőlőskert u., Táborhely u., Táncsics Mihály tér, Tavasz út, Thúry György tér, Tavasz u., Téglagyári u., Teleki u., Thúry György u., Toldi Miklós u., Vaspálya sor, Veréb út, Vörösbegy út, Zala György u., Zemplén Győző u.