Leendő elsősöknek

Beiratkozás 2017/2018. tanév

2017. április 20. (csütörtök) 8,00 és 19,00 óra között
2017. április 21. (péntek) 8,00 és 19,00 óra között

A beiratkozáshoz az alábbi dokumentumok szükségesek:

• a gyermek személyazonosítására alkalmas, a gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolvány (lakcímkártya)
  • az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolás
    Az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolás lehet:

• óvodai szakvélemény,
    • nevelési tanácsadás keretében végzett iskolaérettségi szakértői vélemény,
    • sajátos nevelési igényű gyermekek esetében a Szakértői Bizottság szakértői véleménye
  • tartózkodási hely (állandó bejelentett lakcím hiányában) igazolása
    a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező nem magyar állampolgár esetén:

• regisztrációs igazolás (határozatlan ideig érvényes), vagy
    • tartózkodási kártya (maximum 5 éves érvényességi idővel), vagy
    • állandó tartózkodási kártya (10 éves érvényességi idővel, amelyet a BÁH tízévente a feltételek vizsgálata nélkül megújít; EGT-állampolgárok részére határozatlan ideig érvényes)
  • nyilatkozat életvitelszerű lakcímről
  • nyilatkozat a közös szülői felügyeleti jog gyakorlására (a Polgári Törvénykönyvről szóló 2013. évi V. törvény XVIII. fejezet – A szülői felügyelet gyakorlása – előírásai az irányadók)

A tanköteles korba lépő gyerekek, ha tankötelezettségüket külföldön teljesítik, az illetékes járási hivatalnak kötelesek bejelenteni.

KÖTELEZŐ FELVEVŐ KÖRZET – 2017/2018. tanév

Kőrösi Csoma Sándor – Péterfy Sándor Általános Iskola
OM azonosító: 037498

68. sz. őrház, Akós út, Alapy Gáspár utca, Árok utca, Attila utca, Bagolai sor, Bajza utca, Bakónak utca, Balatoni utca, Barbalits Lajos utca, Bartók Béla utca, Berkes József utca, Búzavirág utca, Cseke Ferenc utca, Csokonai utca, Dandár utca, Dessewffy Arisztid utca, Dongás utca, Edenkert utca, Eszterházy Péter utca, Hadi utca, Hébér utca, Honvéd utca, Ibolya utca, Irtás utca, Kaán Károly utca, Kápolnás utca, Kerekalja utca, Keresztfai utca, Kilátó utca, Kisbagolai hegyhát, Kisbagolai utca, Kisberki utca, Kis Éden utca, Kishegyi út, Kodály Zoltán utca, Krátky István utca, Kútvölgyi utca, Laktanya utca, Levente utca, Liszt Ferenc utca, Lopótök utca, Madách Imre utca, Mária utca, Mező Ferenc tér, Mező Ferenc utca, Muskátli utca, Nagybagolai hegyhát, Orbán Nándor utca, Őrház utca, Pipacs utca, Platán sor, Postakert utca, Pöltenberg Ernő utca, Présház utca, Rózsa utca, Sánci utca, Semmelweis Ignác utca, Szekeres József utca, Szőlősgazda út (Kaposvári út és Présház u. közötti szakasz), Szőlőskert utca, Táborhely utca, Táncsics Mihály tér, Tavasz utca, Téglagyári utca, Teleki utca, Thúry György tér, Thúry György utca, Toldi Miklós utca, Vaspálya sor, Zala György utca, Zemplén Győző utca.