Kategória Tanuló
neve iskolája helyezése felkészítő pedagógusa
1. Komplex 3. – Mesefeltalálók Györek Janka Miklósfai Általános Iskola I. Hohlné Maczkó Katalin
2. Porgányi Emma
3. Termő Bálint
4. Kovács Dóra
5. Komplex 3. – Okoskák Vörös Bálint Zalakarosi Móra Ferenc Általános Iskola II. Erheticsné Kuklek Krisztina                          Kovács Zoltánné
6. Nagy Ágoston
7. Varga Panna
8. Polán Rebeka
9. Komplex 3. – Regényosztag Daxner Bianka Miklósfai Általános Iskola III. Sági Gyöngyi
10. Földvári Zoé
11. Ferencz Fruzsina
12. Péntek Botond
13. Komplex 4. – Sziporkák Rákhely Nóra Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola Székhelyintézmény I. Tihanyiné Halász Magdolna
14. Bagladi Dóra
15. Hohl Rebeka
16. Tirászi Tamara
17. Komplex 4. – Tündér Gang Szörcsök Mátyás Tamás Miklósfai Általános Iskola II. Kiskóné Bődör Krisztina
18. Csikos Boglárka
19. Csörgics Nóra
20. Horváth Jázmin
21. Komplex 4. – Könyvmolyok Szalai Bognár Botond Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola Székhelyintézmény III. Gozdán Györgyi
22. Bem Levente
23. Kis Bence
24. Simon Alexandra Zoé
25. Fizika 7. Németh Márton Tamás Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa I. Kém Eszter
26. Nagy Gergő Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola Székhelyintézmény II. Sárdi Zoltán
27. Cziráki Boglárka Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa III. Kém Eszter
28. Fizika 8. Horváth Bendegúz Letenyei Andrássy Gyula Általános Iskola I. Vlasics Zsuzsanna
29. Bakonyi Blanka Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa II. Szalai Gabriella
30. Kiss Hunor Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa III. Szalai Gabriella
31. Nyelvtan 5. Karsai Kristóf Liszt Ferenc Általános Iskola, Zalaegerszeg I. Hábencius Ivett
32. Árok Mátyás Hevesi Sándor Általános Iskola, Nagykanizsa II. Aradvári Renáta
33. Pörzse Csongor Hevesi Sándor Általános Iskola, Nagykanizsa III. Aradvári Renáta
34. Nyelvtan 6. Galuska Luca Zalaapáti Gábor Áron Általános Iskola I. Németh Gabriella
35. Miklós Maja Vica Rozgonyi Úti Általános Iskola, Nagykanizsa II. Bartoly Ilona
Drávecz Lili Liszt Ferenc Általános Iskola, Zalaegerszeg III. Hábencius Ivett
36. Lőrincz Bianka Zalaszentbalázsi Petőfi Sándor Általános Iskola Lászlóné Beke Valéria
37. Német 7. Bognár Soma Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola, Nagykanizsa I. Heckenast Márta
38. Dobri Mátyás Zrínyi-Bolyai Általános Iskola, Nagykanizsa II. Szekeresné Sztankovics Andrea
39. Szabó Réka Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola, Nagykanizsa III. Heckenast Márta
40. Német 8. Kovács Ádám Piarista Általános Iskola, Nagykanizsa I. Gáspár Klára
41. Farkas Rebeka Zrínyi-Bolyai Általános Iskola, Nagykanizsa II. Szekeresné Sztankovics Andrea
42. Duba Margit Csány-Szendrey Általános Iskola Belvárosi Tagiskolája, Keszthely III. Hegedüs Lórántné
43. Ladányi Lúcia Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa Benedekné Stadler Éva
44. Angol 7. Németh Márton Tamás Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa I. Járnecz Edina
45. Spaci Paulina Illyés Gyula Általános Iskola, Hévíz II. Rezes Zoltánné
46. Sipos Szonja Csány-Szendrey Általános Iskola Belvárosi Tagiskolája, Keszthely III. Németh Ildikó
47. Angol 8. Arthoffer Csenge Zrínyi-Bolyai Általános Iskola, Nagykanizsa I. Pásztorné Szabó Dóra
48. Kövér Zsófia Csány-Szendrey Általános Iskola Belvárosi Tagiskolája, Keszthely II. Lenkovics Renáta
49. Gyergyák Róza Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola, Nagykanizsa Várfalviné Mihály Krisztina
50. Jakab Benedek Zrínyi-Bolyai Általános Iskola, Nagykanizsa III. Pásztorné Szabó Dóra

A kategóriák részletes jegyzőkönyvei az alábbi linken tekinthetők meg.

Péterfy Tanulmányi Verseny

Köszönjük, hogy megtisztelték versenyünket részvételükkel, reméljük a jövő tanévben is találkozunk.

 

Gratulálunk a helyezést elért tanulóknak és felkészítőiknek!