Eredmények

Kategória Versenyző Helyezés Felkészítő
neve iskolája
Mesemondás 1. Ferencz Fruzsina Miklósfai Általános Iskola I. Sági Gyöngyi
Imrei Boglárka Kőrösi Csoma Sándor – Péterfy Sándor Általános Iskola II. Mercigány Róbertné
Lévai Laura Kiskanizsai Általános Iskola Kovács Mária
Niklesz Barnabás Zrínyi-Bolyai Általános Iskola III. Dr. Varga Imréné
Sziva Zsófia Zrínyi-Bolyai Általános Iskola Tóth Zoltánné
Kuzler Lili Kőrösi Csoma Sándor – Péterfy Sándor Általános Iskola különdíj Mercigány Róbertné
Mesemondás 2. Vanyó Karsa Palini Általános Iskola I. Böjti Angéla
Vukics Zénó Kiskanizsai Általános Iskola II. Martonné Miklósi Anna
Farkas Benjamin Kőrösi Csoma Sándor – Péterfy Sándor Általános Iskola III. Bognár Lászlóné
Gyuricza Laura Zrínyi-Bolyai Általános Iskola Horváthné Makrai Márat
Mesemondás 3. Révész Vanessza Natasa Zrínyi-Bolyai Általános Iskola I. Szekeresné Hosszu Éva
Gável Zsóka Zrínyi-Bolyai Általános Iskola II. Delyné Csere Andrea
Novák Dóra Murakeresztúri Zrínyi ÁMK Bankóné Kovács Katalin
Kiss Liliána Zrínyi-Bolyai Általános Iskola III. Delyné Csere Andrea
Peresztegi-Szakály Bálint Eötvös József Általános Iskola, Zalaegerszeg különdíj Pintérné Kálmán Marianna
Mesemondás 4. Kerek Gréta Petra Palini Általános Iskola I. Lippai Zita
Orosz Regő Zrínyi-Bolyai Általános Iskola II. Falka Ottília
Marci veronika Zalakomári általános Iskola III. Kocsis Mátyásné
Népdaléneklés 3-4. Timmermann Liliána Palini Általános Iskola I. Horváth Eszter
Buda Vivien Murakeresztúri Zrínyi ÁMK II. Molnár Józsefné
Guruzda Hunor Zrínyi-Bolyai Általános Iskola III. Tihanyiné Gerencsér Katalin
Molnár Barbara Palini Általános Iskola különdíj Horváth Eszter
Matematika 3. Farkas Péter Zrínyi-Bolyai Általános Iskola I. Némethné Bóha Andrea
Lakner Tamás Zrínyi-Bolyai Általános Iskola II. Orosz Katalin
Németh Milán Rozgonyi Úti Általános Iskola III. Szabó Szilárd
Matematika 4. Dancsák Dénes Pacsai Általános Iskola I. Horváthné Czoma Csilla
Erdélyi Anna Kőrösi Csoma Sándor Péterfy Sándor Általános Iskola II. Jakabfiné Gerócs Elvira
Kisjós Olivér Kiskanizsai Általános Iskola III. Némethné Szili Erzsébet
Rajz 1. Benkő Jázmin Zrínyi-Bolyai Általános Iskola I. Majorosné Németh Ildikó
Kéry Noémi Zrínyi-Bolyai Általános Iskola II. Majorosné Németh Ildikó
Köhler Viktória Miklósfai Általános Iskola III. Sági Gyöngyi
Rajz 2. Zámbó Márk Rozgonyi Úti általános Iskola II. Kanizsai Mária
Kovács Olívia Maja Zalakomári Általános Iskola III. Győrfyné Bándi Zsuzsánna
Rajz 3. Lakner Tamás Zrínyi-Bolyai Általános Iskola I. Saliné Tánczos Mária
Traub Réka Kőrösi Csoma Sándor Péterfy Sándor Általános Iskola Cserháti Zsuzsanna
Török Kíra Kőrösi Csoma Sándor Péterfy Sándor Általános Iskola II. Cserháti Zsuzsanna
Széll Petra Kőrösi Csoma Sándor Péterfy Sándor Általános Iskola III. Cserháti Zsuzsanna
Pőcze Mira Piarista Általános Iskola Cséplő Erzsébet
Rajz 4. Szórád Anna Kőrösi Csoma Sándor Péterfy Sándor Általános Iskola I. Jakabfiné Gerócs Elvira
Pál Júlia Kőrösi Csoma Sándor Péterfy Sándor Általános Iskola II. Jakabfiné Gerócs Elvira
Nyelvtan 5. Bethlen Hanna Hevesi Sándor Általános Iskola I. Halász Katalin
Kovács Kinga Zrínyi-Bolyai Általános Iskola II. Benkőné Bánáti Bernadette
Fehér Bálint Zalaapáti Gábor Áron Általános Iskola III. Németh Gabriella
Nyelvtan 6. Imre Dominika Zalaegerszegi Liszt Ferenc Általános Iskola I. Göcseiné Szabó Anikó
Galuska Réka Zalaapáti Gábor Áron Általános Iskola II. Fehérné Dormán Teodóra
Szabó Dóra Zalaszentbalázsi Petőfi Sándor Általános Iskola III. Koszoruné Szigeti Szilvi
Nyelvtan 7. Tóth Nikolett Zalaapáti Gábor Áron Általános Iskola I. Fehérné Dormán Teodóra
Váradi Luca Kőrösi Csoma Sándor Péterfy Sándor Általános Iskola II. Mercz Tamásné
Hencsei Ráhel Zalaszentbalázsi Petőfi Sándor Általános Iskola III. Koszoruné Szigeti Szilvia
Nyelvtan 8. Krasznai Borbála Kőrösi Csoma Sándor Péterfy Sándor Általános Iskola I. Mercz Tamásné
Györkös Ramóna Zalaszentbalázsi Petőfi Sándor Általános Iskola II. Lászlóné Beke Valéria
Gyenese Lili Zalaegerszegi Liszt Ferenc Általános Iskola III. Horváthné Balogh Mária
Német 7. Maurer Kristóf Zrínyi-Bolyai Általános Iskola I. Paszternákné Nagy Ágnes
Nagy Anna Kőrösi Csoma Sándor Péterfy Sándor Általános Iskola II. Heckenast Márta
Tislér Bence Murakeresztúri Zrínyi Miklós Általános Iskola III. Hermann Beáta
Német 8. Pákozdi Anna Zrínyi-Bolyai Általános Iskola I. Paszternákné Nagy Ágnes
Hábli Luca Zrínyi-Bolyai Általános Iskola II. Paszternákné Nagy Ágnes
Salamon Kornél Soma Batthyány Lajos Gimnázium III. Andl Melinda
Angol 7. Silló Kinga Batthyány Lajos Gimnázium I. Vlasics Anikó
Vígh Frodó Gergely Zrínyi-Bolyai Általános Iskola II. Gálné Gaál Lívia
Pektor Ervin Csány-Szendrey Általános Iskola, Keszthely III. Németh Ildikó
Angol 8. Kecskés Péter Balázs Szabó István Általános Iskola, Cserszegtomaj I. Reschofsky Csilla
Szupper Lolita Kőrösi Csoma Sándor Péterfy Sándor Általános Iskola II. Várfalviné Mihály Krisztina
Kanizsai Léna Batthyány Lajos Gimnázium III. Vlasics Anikó
Kovács Szimonetta Csány-Szendrey Általános Iskola, Keszthely Németh Ildikó

Jegyzőkönyvek