A verseny megnevezése Versenyző Helyezés Felkészítő tanár
neve osztálya
Atlétika ügyességi csapatbajnokság megyei döntő III-IV.kcs. leány kislabdahajítás Zalaegerszeg Mismás Vanessza Leila 8.a 3.
Kálovics Eszter
Atlétika ügyességi csapatbajnokság megyei döntő III-IV.kcs. fiú távolugrás Zalaegerszeg Csavari Benjamin 8.b 2.
Atlétika ügyességi csapatbajnokság megyei döntő III-IV.kcs. 10×200 m váltó Zalaegerszeg Csavari Benjamin 8.b 1.
Kálovics Eszter 8.a
Duatlon megyei döntő II. kcs. fiú egyéni Zalaegerszeg Zámdó Mihály Péter 4.a 1. Sneff Ferenc
Nagy Zsombor 4.b 2.
Duatlon megyei döntő II. kcs. fiú csapat Zalaegerszeg Zámbó Mihály Péter 4.a 1.
Nagy Zsombor 4.b
Smolcz Zsombor 4.a
Duatlon megyei döntő II. kcs. leány egyéni Zalaegerszeg Horváth Dorina 5.b 1.
Horváth Katalin 5.a 2.
Duatlon megyei döntő III. kcs. fiú egyéni Zalaegerszeg Tóth Kleon 5.b 1.
Pirbus Dominkos 5.a 3.
Duatlon megyei döntő III. kcs. fiú csapat Zalaegerszeg Tóth Kleon 5.b 1.
Pirbus Domonkos 5.a
Losonczi István 5.b
Duatlon megyei döntő III. kcs. leány egyéni Zalaegerszeg Cseke Nóra 5.b 2.
Atlétika városi döntő fiú 600 m Tokai Boldizsár 6.a 1.
Atlétika városi döntő fiú 4×100 m Tokai Boldizsár, Tóth Kleon, Horváth Kornél, Losonczi István 5.b-6.a 3.
Atlétika városi döntő leány kislabdahajítás Tóth Viktória Cintia 6.a 2.
Atlétika városi döntő leány 600 m Gerencsér Dorina Virág 7.a 1.
Godinek Katica 6.b 3.
Atlétika városi döntő leány 4×100 m Godinek Katica, Gerencsér Dorina, Horváth Réka, Tóth Viktória 6.a-6.b 3.
Atlétika ügyességi csapatbajnokság országos döntő Budapest 10×200 m váltó Kálovics Eszter, Tokai Boldizsár 6.a, 8.a 14.
Mezei futóverseny városi-városkörnyéki I.kcs. fiú Hornyák Kristóf 3.b 1.
Pókecz István Márk 2.b 2.
Mezei futóverseny városi-városkörnyéki III.kcs. leány Gerencsér Dorina Virág 7.a 1.
Mezei futóverseny városi-városkörnyéki III.kcs. fiú Losonczi István 5.b 3.
Duatlon országos döntő Marcali III.kcs. fiú egyéni Losonczi István 5.b 13. Sneff Ferenc
Duatlon országos döntő Marcali III.kcs. fiú csapat Losonczi István, Tóth Kleon, Pirbus Domonkos 5.a-5.b 4.
Duatlon országos döntő Marcali III.kcs. leány egyéni Cseke Nóra 5.b 14.
Játékos sportvetélkedő városi döntő I-II.kcs. csapat Kodela Máté, Hornyák Kristóf, Skoda Zora, Jankovics Dalma, Varga Flóra, Mózsi Boglárka, Imrei Boglárka, Gerencsér Lilla, Simon Barnabás, Makó Milán, Tóth Barnabás, Zábó Kevin, Zámbó Mihály, Horváth Katalin, Horváth Dorina, Őri Letícia 2.a, 2.b, 3.a, 3.b, 4.a, 4.b, 5.a, 5.b 1. Sneff Ferenc, Sneffné Ágoston Mónika, Rábavölgyi Attiláné
Játékos sportvetélkedő megyei döntő I-II.kcs. csapat Kodela Máté, Hornyák Kristóf, Varga Flóra, Imrei Boglárka, Mózsi Boglárka, Simon Barnabás, Zámbó Mihály, Zábó Kevin, Horváth Dorina, Horváth Katalin 2.a, 2.b, 3.a, 3.b, 4.a, 4.b, 5.a, 5.b 1. Sneff Ferenc, Sneffné Ágoston Mónika, Rábavölgyi Attiláné
Játékos sportvetélkedő országos elődöntő I-II.kcs. csapat Kodela Máté, Hornyák Kristóf, Varga Flóra, Imrei Boglárka, Mózsi Boglárka, Simon Barnabás, Zámbó Mihály, Zábó Kevin, Horváth Dorina, Horváth Katalin, Őri Letícia 2.a, 2.b, 3.a, 3.b, 4.a, 4.b, 5.a, 5.b 1. Sneff Ferenc, Sneffné Ágoston Mónika, Rábavölgyi Attiláné
Játékos sportvetélkedő országos döntő I-II.kcs. csapat Dunaújváros Hornyák Kristóf, Kodela Máté, Varga Flóra, Mózsi Boglárka, Imrei Boglárka, Simon Barnabás, Zámbó Mihály, Zábó Kevin, Horváth Dorina, Horváth Katalin 2.a, 2.b, 3.a, 3.b, 4.a, 4.b, 5.a, 5.b 3. Sneff Ferenc, Sneffné Ágoston Mónika, Rábavölgyi Attiláné
Kézilabda városi-városkörnyéki döntő IV.kcs. leány Kálovics Eszter, Mismás Vanessza Leila, Gerencsér Dorina, Varga Hanna, Szentes Cintia, Tóth Laura, Szmerk Lara, Tóth Viktória 8.a, 7.a, 6.b, 6.a 1. Sneff Ferenc, Sneffné Ágoston Mónika
Kézilabda megyei döntő III.kcs. leány Őri Letícia, Varga Hanna, Tóth Laura, Szmerk Lara, Büki Dorina, Szentes Cintia, Gerencsér Dorina 4.b, 6.a, 6.b 2. Sneff Ferenc, Sneffné Ágoston Mónika
Kézilabda megyei döntő IV.kcs. leány Kálovics Eszter, Mismás Vanessza, Szentes Cintia, Varga Hanna, Büki Dorina, Varga Laura, Gerencsér Dorina, Tóth Viktória, Szmerk Lara 8.a, 7.a, 6.b, 6.a 5. Sneff Ferenc, Sneffné Ágoston Mónika
Labdarúgás városi I.kcs. fiú Hornyák Kristóf, Pókecz István Márk, Pápai Olivér, Kodela Máté 2.a, 2.b, 3.b 2. Szatmári László
Labdarúgás leány megyei bajnokság Tóth Viktória, Orsola Zsanett, Szalai Laura, Sóstai Lili, Kotnyek Gabriella, Horváth Réka, Horváth Katalin, Polacsek Sára 5-6-8. 6. Szatmári László