A verseny megnevezése Versenyző Helyezés Felkészítő tanár
neve osztálya
Bolyai Matematikaverseny Perényi Tamás 3.a 3. Őri Sándorné
Bolyai Matematikaverseny Biró Dávid 3.a 4. Őri Sándorné
Bolyai Matematika Csapatverseny Biró Dávid, Cserfő Zita, Perényi Tamás, Smolcz Zsombor 3.a 5. Őri Sándorné
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Biró Dávid, Cserfő Zita, Perényi Tamás, Smolcz Zsombor 3.a 7. Bognár Lászlóné
Piarista Adventi Szavalóverseny Losonczi István 4.b 3. Horváthné Zubor Andrea
MATEGYE Megyei Matematikaverseny Biró Dávid 3.a 6. Őri Sándorné
MATEGYE Megyei Matematikaverseny Smolcz Zsombor 3.a 7. Őri Sándorné
MATEGYE Megyei Matematikaverseny Haraszti Édua 4.a 7. Kiss Gabriella
MATEGYE Megyei Matematikaverseny Budai Bence 5.a 7. Sillóné Varga Gyöngyi
„A természet csodái” természetismereti tanulmányi verseny Novák Balázs 4.b 5. Horváthné Zubor Andrea
Zrínyi Ilona megyei matematikaverseny Perényi Tamás 3.a 26. Őri Sándorné
Zrínyi Ilona megyei matematikaverseny Haraszti Édua 4.a 23. Kiss Gabriella
Zrínyi Ilona megyei matematikaverseny Németh Olivér 5.b 26. Sillóné Varga Gyöngyi
Szuperinfó tavaszi rajzpályázat Godinek Boglárka 2.a 2. Takácsné Horváth Erika
Szuperinfó tavaszi rajzpályázat Pimmer Nikolett 3.b 2. Takácsné Horváth Erika
II. Sajátosan nagyszerű „versírás” Borbély Vivien 8.a 1. Horváth Beatrix
II. Sajátosan nagyszerű „versírás” Zsiga Kristóf 8.b 2. Horváth Beatrix
II. Sajátosan nagyszerű „prózaírás” Varga Miksa Tas 8.b 2. Horváth Beatrix
II. Sajátosan nagyszerű „rajzverseny” Varga Virág 3.b 3. Takácsné Horváth Erika
II. Sajátosan nagyszerű „3D alkotáspályázat” Borbély Vivien, Pölcz Dominik, Hegyháti Blanka 8.a-8.b 2. Horváth Beatrix, Babati Csaba
Simonyi Zsigmond megyei helyesírási verseny Horváth Anna 5.b 13. Kálovics Mária
Kőrösi megyei szövegértésverseny Bányai Blanka 5.b 9. Kálovics Mária
Kőrösi megyei szövegértésverseny Kanizsai János Márton 7.a 5. Kálovics Mária
Kőrösi megyei szövegértésverseny Novák Patrícia 7.a 14. Kálovics Mária
Kőrösi megyei szövegértésverseny Smolcz Zsombor 3.a 2. Bognár Lászlóné
Kőrösi megyei szövegértésverseny Biró Dávid 3.a 14. Bognár Lászlóné
Kaán Károly megyei természetismereti verseny Szmodics Zétény 5.b 1. Fábián Andrásné
Kaán Károly megyei természetismereti verseny Varga Hanna 5.b 2. Fábián Andrásné
Kaán Károly megyei természetismereti verseny Horváth Anna 5.b 3. Fábián Andrásné
Nagykanizsa Járási Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny Szőke Krisztián, Baka Kristóf, Bukta Patrik, Sajtos Kristóf 6.a – 6.b 1. Sánta Zoltán
Nagykanizsa Járási Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny Baka Zoltán, Kővári Júnó, Kanizsai János Márton, Sólyom Bence 6.b – 7.a 2. Sánta Zoltán
Megyei Szépíró verseny Polgár Bence 2.a 2. Horváth Beatrix
Megyei Szépíró verseny Varga Virág 3.b 3. Horváth Beatrix
Megyei Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny Szőke Krisztián, Baka Kristóf, Bukta Patrik, Sajtos Kristóf 6.a – 6.b 4. Sánta Zoltán
Weöres Sándor Országos Színjátszó Verseny megyei színjátszók 4.a, 5.b, 7.a, 7.b ezüst minősítés Jakab Andrea
Megyei Alapműveleti Matematikaverseny Horváth Anna 5.b 2. Sillóné Varga Gyöngyi
Megyei Alapműveleti Matematikaverseny Németh Olivér 5.b 8. Sillóné Varga Gyöngyi
Megyei Alapműveleti Matematikaverseny Faragó krisztián 8.a 4. Sillóné Varga Gyöngyi
Megyei Alapműveleti Matematikaverseny Haraszti Édua 4.a 4. Kiss Gabriella
Elsősegélynyújtó Verseny területi Borbély Vivien, Hajmási Boglárka, Sánta Fanni, Papp Vivien, Szalai Laura 7.b – 8.a 1. Fábián Andrásné
Herman Ottó Biológia Verseny megyei Kálovics Eszter 7.a 7. Fábián Andrásné
Herman Ottó Biológia Verseny megyei Tóth Hanna 7.a 11. Fábián Andrásné
Péterfy megyei Tanulmányi Verseny mesemondás Senkó Benita 1.a 3. Pálfi Lászlóné
Péterfy megyei Tanulmányi Verseny mesemondás Landek Barnabás 4.b 2. Horváthné Zubor Andrea
Tudásbajnokság megyei magyar irodalom Bányai Blanka 5.b 1. Kálovics Mária
Helytörténeti városi verseny Tóth Afrodité, Baranyai Lili, Miatta Mónika 8.a-8.b 4. Babati Csaba
Város Napja „Kanizsa vár” rajzverseny Pimmer Nikolett 3.b 1. Takácsné Horváth Erika
Hevesi Vers- és prózaíró verseny (területi) Smolcz Zsombor 3.a 3. Bognár Lászlóné
Elsősegélynyújtó verseny 6.b-8.a 2. Fábián Andrásné
TITOK Hermann Ottó Országos Természetismereti Verseny Horváth Anna 5.b 1. Fábián Andrásné
TITOK Hermann Ottó Országos Természetismereti Verseny Szmodics Zétény 5.b 5. Fábián Andrásné
TITOK Hermann Ottó Országos Természetismereti Verseny Varga Hanna 5.b 9. Fábián Andrásné
TITOK Hermann Ottó Országos Természetismereti Verseny Haraszti Édua 4.a 8. Kiss Gabriella
Kaán Károly Országos Természetismereti Verseny Szmodics Zétény 5.b 18. Fábián Andrásné
Tudásbajnokság magyar irodalom országos Bányai Blanka 5.b 1. Kálovics Mária, Jakab Andrea