A verseny megnevezése Versenyző Helyezés Felkészítő tanár
neve osztálya
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei Biró Dávid 4.a 11. Őri Sándorné
Cserfő Zita
Perényi Tamás
Smolcz Zsombor
Bolyai Matematikaverseny Haraszti Édua 5.a 1. Sillóné Varga Gyöngyi
Zámbó Lili Sára 7.b 4. Koószné Hajdu Klára
Kanizsai János Márton 8.a 4. Rábavölgyi Attiláné
Perényi Tamás 4.a 5. Őri Sándorné
Játékos német nyelvi vetélkedő (Piarista Iskola) Kanizsai Kíra 8.a 3. Pátkai Eszter
Kővári Júnó 8.a
Oros Alina 8.a
Tóth Afrodité Ivett 8.b
Kotnyek Gabriella 8.b
Játékos angol nyelvi vetélkedő (Piarista Iskola) Kálovics Eszter 8.a 4. Valgut Anita
Takács Noémi 8.a
Novák Patrícia 8.a
Kanizsai János Márton 8.a
Plöchl Barnabás 8.a
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Cserfő Zita 4.a 9. Bognár Lászlóné
Biró Dávid
Perényi Tamás
Smolcz Zsombor
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Bányai Blanka 6.b 8. Kálovics Mária
Horváth Anna
Szentes Cintia
Szmodics Zétény
Kőrösi Idegen nyelvi verseny Godinek Katica 6.b 1. Pátkai Eszter
Bányai Blanka 4.
„Az én Adventem” rajzpályázat Szuperinfó Márton Zalán 2.b 3. Horváth Tiborné
Tóth Réka Anikó különdíj
Kovács Linda 3.b 1. Mercigány Róbertné
Kuzler Lili különdíj
Erzsébet Kreatív Pályázat képzőművészeti alkotás Zámbó Lili Sára 7.b 1. Kiss Katalin, Babati Csaba
Agycsavaró verseny 2017 Kanizsai János Márton 8.a 3. Rábavölgyi Attiláné
Plöchl Barnabás 13.
Bolyai Természetismereti csapatverseny Bányai Blanka 6.b 7. Molnár Judit
Horváth Anna
Varga Hanna
Szmodics Zétény
Megyei Matematikaverseny Haraszti Édua 5.a 7. Sillóné Varga Gyöngyi
Zrínyi Ilona Megyei Matematikaverseny Haraszti Édua 5.a 10. Sillóné Varga Gyöngyi
Zrínyi Ilona Megyei Matematikaverseny Perényi Tamás 4.a 2. Őri Sándorné
Biró Dávid 4.a 3.
XIV. Gergely-napi Regionális Művészeti Fesztivál-képzőművészet kategória Godinek Boglárka 3.a különdíj Jakab Andrea
Megyei Szépíró Verseny Simon Dominik 2.a II. Horváth Beatrix
Megyei Szépíró Verseny rajzpályázat Koósz Márk Atilla 7.b különdíj
Világíts rá! rajzpályázat Csavari Linett, Szabadi Jázmin 4.b 2. Pápa Henriett
Horváth Rozina, Berényi Gertrúd különdíj
Járási Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny Szőke Krisztián, Sólyom Bence, Sajtos Kristóf, Bukta Patrik 7.a-7.b 3. Sánta Zoltán
III. Sajátosan nagyszerű országos pályázat prózaírás Kovács Roland 7.a 3. Horváth Beatrix
III. Sajátosan nagyszerű országos pályázat fotópályázat Miszlai Janka Panna 6.a 4. Horváth Beatrix, Babati Csaba
Kenguru Matematikaverseny Haraszti Édua 5.a 15. Sillóné Varga Gyöngyi
Kerékpáros Iskola Kupa városi forduló Szőke Krisztián 7.b 3. Sánta Zoltán
Kőrösi Megyei Szövegértő Verseny Pókecz István Márk 2.b 10. Molnárné Vámos Gyöngyi
Tóth Réka 2.b 14.
Ferencz Kristóf 3.a 7. Jakab Andrea
Smolcz Zsombor 4.a 8. Bognár László
Bányai Blanka 6.b 10. Kálovics Mária
Szmodics Zétény 15.
Kanizsai János Márton 8.a 7.
Novák Patrícia 8.
Kaán Károly természetismereti Verseny megyei Horváth Anna 6.b 1. Fábián Andrásné
Varga Hanna 3.
Szmodics Zétény
Haraszti Édua 5.a 2.
Polacsek Sára 9.
Herman Ottó Biológia Verseny megyei Lekszikov napsugár 7.a 15.
Elsősegélynyújtó Verseny városi Baksai Bernadett, Szmerk Lara, Imrei Nóra, Bódis Lili, Szentes Cintia 6.a-6.b 2.
Alapműveleti Matematikaverseny Marcali megyei Haraszti Édua 5.a 3. Sillóné Varga Gyöngyi
Móra-napok rajzverseny Jankovics Dalma 2.b 1. Horváth Tiborné
Estöri Junior Kreatív történelemverseny Zámbó Lili Sára 7.b különdíj Kiss Katalin
WSO Megyei Találkozó Színjátszó csoport   arany Jakab Andrea
Zrínyi alsó tagozatos tanulmányi verseny hangos olvasás Sárecz Boglárka 3.a 3. Jakab Andrea
Zrínyi alsó tagozatos tanulmányi verseny nyelvtan Horváth Zoé Luca 3.a 4.
Zrínyi alsó tagozatos tanulmányi verseny hangos olvasás Varga Bálint 2.b 1. Molnárné Vámos Gyöngyi
Zrínyi alsó tagozatos tanulmányi verseny nyelvtan Perényi Tamás 4.a 5. Bognár Lászlóné
Cserfő Zita 10.
Zrínyi alsó tagozatos tanulmányi verseny matematika Pókecz István Márk 2.b 6. Horváth Tiborné