Tanulmányi versenyek 2018/2019.

A verseny megnevezése Versenyző Helyezés Felkészítő tanár
neve osztálya
Az én Nagyim – „Idősekért Nagykanizsán” rajzpályázat Márton Zalán 3.b 2. Horváth Tiborné
Bolyai Matematikaverseny-Bolyai Tagintézmény Pókecz István Márk 3.b 1. Horváth Tiborné
Perényi Tamás 5.a 1. Rábavölgyi Attiláné, Sneff Ferenc
Haraszti Édua 6.a 1. Sillóné Varga Gyöngyi
Németh Olivér 7.b 2. Rábavölgyi Attiláné
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei Tóth Barnabás, Nagy Zsombor, Zábó Kevin, Simon Barnabás 5.a-5.b 13. Rábavölgyi Attiláné
Cserfő Zita, Biró Dávid, Perényi Tamás, Smolcz Zsombor 5.a 5. Rábavölgyi Attiláné, Sneff Ferenc
Imre Marcell, Horváth Anna, Németh Olivér, Szmodics Zétény 7.a-7.b 3. Rábavölgyi Attiláné
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny területi Majoros Emese Réka, Karczagi Csenge, Haraszti Estilla, Perényi Barnabás 3.a 7. Pálfi Lászlóné
Ferencz Kristóf, Horváth Zoé Luca, Sárecz Boglárka, Szekeres Balázs 4.a 11. Jakab Andrea
Cserfő Zita, Biró Dávid, Perényi Tamás, Smolcz Zsombor 5.a 10. Dr. Horváthné Bartók Zsuzsanna
Bányai Blanka, Horváth Anna, Szmodics Zétény 7.b 2. Dr. Horváthné Bartók Zsuzsanna
Piarista Karácsonyi ének- és versmondóverseny Jankovics Dalma 3.b 3. Molnárné Vámos Gyöngyi
Megyei Matematikaverseny Haraszti Édua 6.a 4. Sillóné Varga Gyöngyi
“Az én családom” rajzpályázat Nagykanizsai Tankerületi Központ Magyar Dávid 3.b 1. Horváth Tiborné
Kőrösi idegen nyelvi verseny angol Csordás Lili Csillag 8.b 3. Kiss Katalin
Kőrösi idegen nyelvi verseny német Godinek Katica 7.b 1. Pátkai Eszter
Kőrösi idegen nyelvi verseny német Bányai Blanka 7.b 7. Pátkai Eszter
Kőrösi idegen nyelvi verseny német Kruppai Krisztián 5.a 5. Pátkai Eszter
Kőrösi idegen nyelvi verseny angol Biró Dávid 5.a 7. Tamásné Aranyos Diána
Bolyai Természetismereti csapatverseny területi Bányai Blanka, Horváth Anna, Varga Hanna, Szmodics Zétény 7.b 9. Molnár Judit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny csapat Perényi Tamás, Smolcz Zsombor, Varga Virág 5.a-5.b 9. Rábavölgyi Attiláné, Sneff Ferenc
NyelvÉSZ verseny megyei forduló Tóth Csilla Emese 1.a 1. Marton Zsuzsánna
Szili László 1.b 3. Bognár Lászlóné
Víz világnapi rajzpályázat Kodela Máté 3.b 3. Horváth Tiborné
Őri Letícia 5.b különdíj Babati Csaba
Zámbó Lili Sára 8.b 1. Babati Csaba, Kiss Katalin
Arany János szavalóverseny Jankovics Dalma 3.b 3. Molnárné Vámos Gyöngyi
Zábrádi Robin Péter 2.b 3. Horváthné Zubor Andrea
Szuperinfó Tavaszváró rajzpályázat Godinek Boglárka 4.a 2. Jakab Andrea
Kőrösi megyei szövegértő verseny Smolcz zsombor 5.a 1. Dr. Horváthné Bartók Zsuzsanna
Bányai Blanka 7.b 2.
Horváth Zoé Luca 4.a 4. Jakab Andrea
Majoros Emese Réka 3.a 7. Pálfi Lászlóné
Balogh Hanna 2.a 5. Papp-Horváth Aliz
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny Majoros Emese Réka 3.a 3. Tamásné Aranyos Diána, Horváth Tiborné
Haraszti Édua 6.a 5. Sillóné Varga Gyöngyi
Perényi Tamás 5.a 12. Rábavölgyi Attiláné, Sneff Ferenc
Pókecz István Márk 3.b 13. Horváth Tiborné
Járási Katasztrófavédelmi Ifjúsági verseny Baka Kristóf, Novák Balázs, Tóth Kleon, Hegedűs Barnabás 6.b-8.a 1. Sánta Zoltán
Megyei Katasztrófavédelmi Ifjúsági verseny Baka Kristóf, Novák Balázs, Tóth Kleon, Hegedűs Barnabás 6.b-8.a 1. Sánta Zoltán
Herman Ottó megyei biológia verseny Horváth Anna 7.b 3. Fábián Andrásné
Varga Hanna 7.b 5.
Megyei német verseny Godinek katica 7.b 3. Pátkai Eszter
„Sokat tud az én kezem” megyei rajzpályázat Horváth Elizabet 3.b nívódíj Horváth Tiborné
Zrínyi alsó tagozatosok területi tanulmányi versenye német nyelv Horváth Lara 4.a 1. Rába Zsófia
Zrínyi alsó tagozatosok területi tanulmányi versenye hangos olvasás Kocsis bíborka 1.b 2. Marton Zsuzsanna
Marcali Megyei Alapműveleti verseny Haraszti Édua 6.a 2. Sillóné Varga Gyöngyi
Perényi Tamás 5.a 6. Rábavölgyi Attiláné, Sneff Ferenc
Biró Dávid 5.a 3.
Katasztrófavédelmi Ifjúsági verseny országos döntő Baka Kristóf, Novák Balázs, Tóth Kleon, Hegedűs Barnabás 6.b-8.a 10. Sánta Zoltán
Kaán Károly megyei természetismeret verseny Németh Zsófia 5.b 4. Fábián Andrásné
Horváth Péter László 5.a 16.
Tudásbajnokság megyei matematika Zábrádi Robin Péter 2.b 1. Hegedüs Barnabásné
Tudásbajnokság megyei környezetismeret Sütő Rita Napsugár 2.b 1. Horváthné Zubor Andrea
Tudásbajnokság megyei anyanyelv Horváth Zoé Luca 4.a 6. Jakab Andrea
Tudásbajnokság megyei irodalom, szövegértés Ferenc Kristóf 4.a 10. Jakab Andrea
Tudásbajnokság megyei irodalom, szövegértés Bányai Blanka 7.b 2. Dr. Horváthné Bartók Zsuzsanna
Tudásbajnokság megyei anyanyelv 6.
Tudásbajnokság megyei matematika Pókecz István Márk 3.b 6. Horváth Tiborné
Hevesi vers- és prózaíró pályázat Kuzler Lili 4.b 3. Mercigány Róbertné
Kovács Linda 4.b 3.
Nagy Zsombor 6.a különdíj Molnárné Vámos Gyöngyi
Bányai Blanka 7.b 3.
Herman Ottó természetismereti verseny országos Haraszti Édua 6.a 8. Molnár Judit
Kovács Linda 4.b 10. Szabó Ágnes
Kuzler Lili 4.b 12.
Országos Elsősegély-ismereti Verseny Imrei Nóra 7.a 8. Fábián Andrásné
Országos Elsősegély-ismereti Verseny Godinek Katica 7.b 8. Fábián Andrásné
Országos Elsősegély-ismereti Verseny Tömöry Alexandra Anna 5.a 8. Fábián Andrásné
Tudásbajnokság országos döntő matematika Zábrádi Robin Péter 2.b 16. Hegedüs Barnabásné
Tudásbajnokság országos döntő környezetismeret Sütő Rita Napsugár 2.b 14. Horváthné Zubor Andrea
BöngÉsz német nyelvi levelezős verseny Godinek Boglárka 4.a 8. Rába Zsófia
BöngÉsz német nyelvi levelezős verseny Horváth Lara 4.a 8. Rába Zsófia